Valgustähed

Valgustähed

Valgustähed erinevad valguskastidest, sest valgustähtede puhul on kõik tähed või logo eraldi. Pimedas paistavad valgustähed hästi silma, sest nad on eredalt valgustatult ning päevasel ajal eristuvad ruumilised tähed fassaadist.

Valgustähed on ideaalne lahendus, et tuua Teie ettevõtte logo linnapildis esile. Kuna Eestis on palju pimedat aega on parim viis muuta end nähtavaks kasutades välireklaamina just valgustähti.

Valgusreklaami energiasäästlikkus

Oma tootmises kasutame Samsungi LED-e, mis lisaks ühtlasele ning tugevale valgusele on vägagi energiasäästlikud.

Meie poolt toodetud keskmise valgusreklaami (3m) energiakulu on 70W, mida on sama palju kui keskmisel elutoa valgustil.

Millest sõltub valgusreklaami hind

Valgustähtede hind sõltub peamiselt tähtede suurusest ning valmistamise keerukusest. Suuruse puhul tuleb meeles pidada, et väga väikesed valgustähed on tihti kallimad kui veidi suuremad. Valgustähtede tootmine on käsitöö ning väikeste tähtede valmistamine võtab rohkem aega ning on märgatavalt keerulisem kui keskmise või suure suurusega tähtede ning logode valmistamine.

Lisaks valmistamisele lisandub hinnale paigaldamine ning ka siinkohal mängib rolli paigaldamise keerukus. Näiteks väga kõrgele või raskesti ligipääsetavasse kohta reklaami paigaldamine on kulukam kui kergesti ligipääsetavasse kohta.

Ettevalgustatud Valgustähed

Ettevalgusatud tähtede puhul on valgus suunatud ette, tänu millele jäävad tähed teravaks ning kergesti loetavaks ka pikema maa pealt.

Ettevalgustatud LED valgusreklaami puhul on võimalik luua täpne vastand Teie firma logole.

Tahavalgustatud Valgustähed

Tahavalgustatud valgusreklaami puhul on valgustähed toodud ettepoole ning valgus on suunatud taha, mis toob valgustähed esile ning annab kauni ning meeldejääva valgusvarjundi.

See lahendus on ideaalne Teie jaoks kui Teie firma logo on tumedamat tooni ning Teie reklaami taha jääv hoone fassaad on heledat tooni.

Tahavalgustatud valgustähed sobivad hästi nii sise- kui ka välitingimustes.

Asukoht

Võta meiega ühendust