Valguskastid

VALGUSKASTID

Erinevalt valgustähtedest on valguskastid ühes tükis valgustatud reklaam ning valguskaste on võimalik teha nii pisemates mõõtudes kui ka väga suurtes mõõtmetes.

Valguskast on suurepärane LED Reklaam olukordades, kus firma logo koosneb väga pisikiestest detailidest, mida on valgustähtedena võimatu lahendada.

Valguskaste on võimalik valmistada nii ühe- kui ka kahepoolseid.

Lisaks sellele on valguskastide tootmine märgatavalt kiirem kui valgustähtede valmistamine.

Valguskasti energiasäästlikus

Meie poolt toodetud valguskastid on vägagi energiasäästlikud, sest kasutame tootmiseks Samsungi poolt toodetud LED-e, mis annavad kastile ühtlase valgustuse.

Millest sõltub valguskasti hind

Valguskasti hinna juures on määravad kaks põhilist punkti. Valguskasti hinda mõjutab kõige enam just selle suurus. Teine ning hinda märgatavalt vähem mõjutav punkt on valguskasti valmistamise materjal ning valguskasti lahendus.

Ühepoolne valguskast

Ühepoolsed valguskastid

Ühepoolne valguskast on ideaalne lahendus olukorras, kus Teie firma logo peab silma paistma ainult ühelt poolt. Tagumine pool kinnitub fassaadile ning see sobib suurepäraselt näiteks ostukeskustesse või hoone esiküljele.

Kahepoolne valguskast

Kahepoolsed valguskastid

Kahepoolne valguskast sobib suurepäraselt näiteks tänavareklaamiks ning kui Teie firma asub alas, kus liigub potentsiaalseid kliente mõlemas suunas. Sellisel tänaval on kaepoolne valguskast vägagi pilkupüüdev ning aitab Teil eristuda konkurentidest.

Freesitud valguskast

Freesitud valguskastid

Freesitud valguskasti puhul on logo ning tähed ülejäänud valguskastist esile toodud ning see lahendus sobib juhul kui logo pole võimalik valgustähtedena teha või tähed on liiga väikesed.

Freesitud valguskast annab efektse tulemuse ning on märgatavalt pilkupüüdvam kui tavalised valguskastid.

Asukoht

Võta meiega ühendust